,,Karczma Linkedin” – Śląsk na biznes

Poznajmy się na żywo w atmosferze tradycyjnej śląskiej karczmy piwnej.

W tym roku po raz pierwszy na Śląsku odbędzie się spotkanie ludzi ze społeczności Linkedin pod nazwa ,,Karczma Linkedin” spotkanie będzie miało charakter eventu biznesowego z mocnym akcentem tradycji śląskich skąd pochodzą trzej organizatorzy.
Event pod szyldem ,,Karczma LinkedIn” będzie skupiać przedsiębiorców, trenerów i specjalistów z różnych branż i dziedzin, można spodziewać się szeroko zakrojonego networkingu, pomysłów na biznes, wymiany doświadczeń zawodowych a wszystko to ze szczyptą humoru i gotki którą zapewni gość specjalny Sebastian Mierzwa znany prezenter telewizyjny i radiowy.

Miejsce organizacji wydarzenia także nie jest przypadkowe, Giszowiec jest zabytkową dzielnicą Katowic wybudowana dla górników z kopalni Wieczorek i Staszic, dzielnica Giszowiec znajduje się na Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego, samo wydarzenie będzie realizowane w kameralnej Restauracji 36 gdzie nie powinno zabraknąć śląskich potraw, piwnych emocji, śląskiej gwary i obsługi na najwyższym poziomie.

Organizatorami Eventu są Wacław Kowalski znany i ceniony profesjonalista, praktyk sprzedaży w polskiej branży TSL. Marcin Adamczyk finansowy krawiec, szyję na miarę finanse dla przedsiębiorstw i Mariusz Wróbel Kierownik logistyki w przedsiębiorstwie produkcyjnym a w mediach społecznościowych Linkedin znany jako ,,hanys z duszą”.

Co mówią sami organizatorzy o sobie i wydarzeniu?

Wacław:

,,Luźny pomysł na jego organizację padł już kilka miesięcy temu. Mariusz Wróbel znany z tego, że na profilu portalu propaguje kulturę i Śląską gwarę, skontaktował się ze mną, że w związku z tym, iż mieszkamy na Śląsku i jesteśmy aktywni w social mediach, moglibyśmy wspólnie zorganizować takie spotkanie towarzysko-networkingowe. Zanim się jednak spotkaliśmy w realu, dołączył do pomysłu i chęci pomocy przy organizacji eventu Marcin Adamczyk, którego poznałem w Karpaczu przy okazji innego spotkania. Marcin jako osoba zajmująca się zawodowo finansami i pozyskiwaniem funduszy wpisał się idealnie w nasze potrzeby i problemy wynikające z utworzenia takiego wydarzenia.
Sama nazwa „Karczma Linkedin” została chyba wymyślona wspólnie przez naszą trójkę. Jeżeli chodzi o termin to było kilka propozycji, ale w związku z okresem wszelkich imprez na Śląsku związanych z Barbórką, ta wydała nam się najlepsza.”

Marcin:

,,Na co dzień pomagam dogadać się przedsiębiorcom z bankami. Dlatego od razu zapaliłem się do pomysłu Wacława i Mariusza – żeby ludzie, którzy znają się tylko z Linkedina mogli się spotkać, porozmawiać. Będzie okazja poznać się na żywo i poza dobrą zabawą na pewno pojawi się niejeden pomysł na wspólny biznes. Mówią na mnie mózg całej operacji i musze się z tym zgodzić, faktycznie jak trzeba zrobić budżet czy inne excele to pomagam uporządkować szalone pomysły Mariusza i Wacława
Jestem ze Śląska i chociaż zjeździłem pół świata za pracą, to teraz znowu właśnie tutaj mam swoje centrum dowodzenia. Ojciec był górnikiem, więc grudniowa impreza od razu skojarzyła mi się z Karczmą Piwną. A jak karczma w Katowicach, to górniczy Giszowiec znów był pierwszym skojarzeniem.”

Mariusz:

,,Każdy z Nas upatruję swój cel w tym wydarzeniu: poznać ludzi offline, wymienić kontakty, być  może urodzi się wspólny projekt lub pomysł na biznes. Dla mnie fajnie że wydarzenie odbędzie się na Śląsku, tam gdzie ludzie nie mówią tylko godajom, przyjezdni zobaczą kawałek historii, poznają naszą kulturę i tradycje a co najważniejsze poznają wreszcie mega pozytywne osobowości jakim jest Wacław, Marcin i Ja.

Więc zapraszamy wszystkich chętnych na wydarzenie które odbędzie się 10.12.2021 Katowice, Giszowiec ulica. Wojciecha 36 ‘Restauracja 36’    

Autore: Francesco Puppato

Vive in Polonia dove si occupa di Controllo di Gestione per gli stabilimenti polacchi di una holding italiana; parla quattro lingue (italiano, inglese, polacco e francese) ed ha precedentemente lavorato nel dipartimento finanziario della Holding Orange1. Laureato in "Economia Aziendale" con indirizzo in "Management ed Organizzazione", ha poi conseguito i Master in "Gestione delle Risorse Umane ed Organizzazione del Lavoro", "Controllo di Gestione" e "Diritto Bancario". È "Coach certificato" e vanta corsi in "Business Plan", "Project Management secondo gli standard internazionali" e "Tempi e Metodi". Inoltre, ha il "patentino Bloomberg", l'"Europass Mobilità" e l'"ECDL". Dal 2015 al 2020 ha curato la rubrica "About economy and Social Equity"  per la rivista "Economia - ecaroundworld", dal 2017 al 2019 ha collaborato con "Wall Street Italia", nel 2019 con "Economista.info" mentre dal 2020 collabora con "Wall Street Cina", "Gazzetta Italia" e "Polonia Oggi", dal 2021 con "RisorseUmane-HR". Founder di "General Magazine".

2 pensieri riguardo “,,Karczma Linkedin” – Śląsk na biznes”

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

Questo sito utilizza Akismet per ridurre lo spam. Scopri come vengono elaborati i dati derivati dai commenti.

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: