Podsumowanie wydarzenia ,,Karczma Linkedin”

,,Karczma Linkedin”: wielkim sukcesem.
Będzie jeszcze?

Z wielkim sukcesem zakończyło się pierwsze wydarzenie organizowane w Katowicach pod nazwą ,,Karczma Linkedin” (tutaj więcej informacji) organizowane przez Mariusz Wróbel, Wacław Kowalski i Marcin Adamczyk, trzy niezwykłe osobowości ze Śląska które na przekór sytuacji i wydawałoby się mniejszymi możliwościami medialnymi byli w stanie podjąć się wyzwania i zrealizowali to przedsięwzięcie perfekcjonalnie!

Tutaj trzeba zaznaczyć że panowie zadziałali jak bardzo dobrze funkcjonujący szwajcarski zegarek chociaż stworzony przez tak różnorodne osobowości, w tak krótkim czasie zorganizowali miejsce na wydarzenie, sponsorów -Firme Paul Schockemöhle Logistics Polska z branży TSL, Firmę Bibby Financial Services Polska specjalizująca się w finansowaniu małych i średnich przedsiębiorstw, którym dziękujemy a także całą śląską oprawę.

Tak jak obiecali organizatorzy wydarzenie opiewało w kilka ważnych elementów zaczerpniętych z tradycyjnej Karczmy Śląskiej, było śląskie jedzenie, górnik w stroju galowym który rozpoczął wydarzenie pieśnią na trąbce, ręcznie robione kufle z których goście raczyli się piwem, Sebastian Mierzwa znany prezenter ze Śląska który utrzymywał wysoki poziom taneczny gości nie tylko śląską muzyką i ciekawostka która za pewne wejdzie w tradycje ,,Karczmy Linkedin’’ krótki stand up jednego z organizatorów, który wielu osobą za pewne zostanie na długo w sercach, było gwarnie, tanecznie, wesoło i na bardzo wysokim poziomie, narodziły się nowe kontakty które mogą dać etat, pomysł na rozwój biznesu, osobisty rozwój, promocja Śląskich tradycji. Cały event został uwieczniony przez Profesjonalne studio ,,Szklane Oko Photo’’ reprezentowane przez Monikę Kościółek.

Na pytanie czy będzie to wydarzenie cykliczne? Otrzymałem odpowiedź:

,,Coś co zaczyna się sukcesem nie można świadomie zakończyć porażką, motywacja jest ogromna! marnotrawstwem byłoby porzucenie naszych możliwości i ambicji, ten zespół sam się napędza, tworząc pomysły których nie każdy by się podjął, czy będzie jeszcze…nie wiem? Jeżeli podejmniemy taką decyzję to zapewne będzie to szalony pomysł.”

Autore: Francesco Puppato

Vive in Polonia dove si occupa di Controllo di Gestione per gli stabilimenti polacchi di una holding italiana; parla quattro lingue (italiano, inglese, polacco e francese) ed ha precedentemente lavorato nel dipartimento finanziario della Holding Orange1. Laureato in "Economia Aziendale" con indirizzo in "Management ed Organizzazione", ha poi conseguito i Master in "Gestione delle Risorse Umane ed Organizzazione del Lavoro", "Controllo di Gestione" e "Diritto Bancario". È "Coach certificato" e vanta corsi in "Business Plan", "Project Management secondo gli standard internazionali" e "Tempi e Metodi". Inoltre, ha il "patentino Bloomberg", l'"Europass Mobilità" e l'"ECDL". Dal 2015 al 2020 ha curato la rubrica "About economy and Social Equity"  per la rivista "Economia - ecaroundworld", dal 2017 al 2019 ha collaborato con "Wall Street Italia", nel 2019 con "Economista.info" mentre dal 2020 collabora con "Wall Street Cina", "Gazzetta Italia" e "Polonia Oggi", dal 2021 con "RisorseUmane-HR". Founder di "General Magazine".

1 commento su “Podsumowanie wydarzenia ,,Karczma Linkedin””

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

Questo sito utilizza Akismet per ridurre lo spam. Scopri come vengono elaborati i dati derivati dai commenti.

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: